Jesteś tutaj: wszystkiemiasta.pl > Przewodnik po Chorwacji > Dubrownik

Oferty last i first minute

Bardziej korzystne cenowo są oferty last minute niż first minute. Oferty last i first minute Warto z wyprzedzeniem, przynajmniej miesięcznym, obserwować jak kształtują się ceny podróży. W przypadku oferty first minute, najczęściej wpłacamy zaliczkę w ciagu kilku najbliższych dni. W innym razie nasze biuro turystyczne może nie być w stanie zagwarantować nam tak atrakcyjnej cenowo wycieczki.
Z kolei w przypadku oferty last minute sprawa wygląda nieco inaczej. Nam zależy na korzystnych, interesujących, atrakcyjnych i przystępnych cenach, a organizatorowi podróży na pozbyciu się wolnych miejsc. Oferty last i first minute Powinniśmy jednak przed kupnem biletu zapoznać się z ofertami konkurencyjnych biur podróży.
Ciekawym rozwiązaniem może być również kupno biletu w dniu wyjazdu. Wymagać to będzie jednak od nas gotowości do podróży w każdej chwili. Ponadto może się to wiązać z czekaniem nawet kilkanaście godzin na lotnisku. Jednak jeśli trafimy i skorzystamy z takiej ciekawej i nietypowej okazji, z pewnością zapłacimy bardzo mało.
Oferty last i first minute Jeżeli rzadko podróżujemy, nie znamy języka państwa, do którego wyjeżdżamy, warto zdecydować się na usługi biura podróży.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.